Referencie – inovačné vzdelávanie

Vzdelávania cez Edusteps si vyberám preto, že ho vedú príjemní ľudia s príjemnými hlasmi. Každé vzdelávanie je vecné a je pre mňa veľkým prínosom. Lektori nás nikdy nezaťažujú zbytočnými úlohami, či dlhými nudnými prednáškami. Ich školenia sú vždy dynamické, v „priateľskom duchu“ a príjemnej atmosfére. Ďakujem za ďalšie obohacujúce vzdelávanie a už teraz sa teším na to ďalšie 🙂

Mgr.Vlasta Halászová

učiteľka ANJ, ZŠ-Košice

Mám veľmi dobrý pocit zo vzdelávania s Edusteps. Vzdelávanie mi dalo veľa, získané vedomosti, ktoré som na vzdelávaní získala, určite využijem aj vo vyučovaní a vo svojej praxi. Lektori boli veľmi ústretoví, milí, chápaví a trpezliví. Keď sme niečomu nerozumeli, všetko okamžite vysvetlili s úsmevom na perách. Každému môžem len odporúčať všetky vzdelávania s Edusteps. 

Bc. Lucia Nagyová

učiteľka INF, VYV, TSV, ZŠ-Čechynce

Robíte skvelú prácu, ktorá nám učiteľom pomôže ozvláštniť hodiny, ale zároveň ich aj zatraktívniť. Pre mňa ste boli ako svetlo na konci tunela, keďže som už nemala nápady na zvýšenie motivácie. Som veľmi rada, že som absolvovala toto vzdelávanie. Dúfam, že aj v budúcnosti ponúknete niečo, čo nám, učiteľom, pomôže a zároveň nás posunie ďalej. Ešte raz ďakujem a pokračujte v tom ďalej. Ide Vám to výborne!!! 

Mgr. Katarína Gažová

učiteľka SJL, DEJ, Gymnázium-Kysucké Nové Mesto

Ďakujem za výborne pripravené inovačné vzdelávanie. Bolo inšpiratívne a obohacujúce. Rozšírilo moje poznanie o nové prístupy a ukázalo nové možnosti vo vyučovaní.

Mgr. Zuzana Porubiaková

učiteľka NEJ, Spojená škola – Ružomberok

Vzdelávanie bolo formou a samozrejme hlavne obsahom super. Veľmi rada sa zúčastním ďalších. Rada sa učím nové veci, ktoré oživia vyučovanie. Určite odporúčam.

Mgr. Petronela Lehotská

učiteľka ANJ, SJL, ZŠ s MŠ – Dolný Smokovec

Aj ja vám chcem ešte raz poďakovať za skvelé vzdelávanie, ktoré som absolvovala s vašou organizáciou. Inovačné vzdelávanie bolo veľmi prínosné pre moju prácu učiteľa. Oceňujem, že priamo na vzdelávaní som si mohla založiť účet na jednotlivých platformách a spolu s lektormi hneď vyskúšať možnosti, ktoré konkrétny online nástroj poskytuje. Pre mňa bolo skvelé, že vzdelávanie prebiehalo online a v poobedných hodinách. Digitálny obsah, ktorý som počas vzdelávania vytvorila a použila na hodinách bol pre deti pútavý, vyučovanie sa stalo zážitkové a deti boli viac vtiahnuté do výučby. Niektoré platformy som poznala, no účasť na vzdelávaní mi odhalila ďalšie funkcionality, o ktorých som netušila. Vzdelávanie by som odporučila kolegom aj vďaka srdečnosti a ústretovosti lektorov. Dúfam, že v blízkej dobe bude pokračovanie tohto vzdelávania. Určite sa ho zúčastním. Prajem veľa síl do ďalšej práce. Som rada, že existujú takéto organizácie,

Ing. Darina Petrášová

učiteľka ANJ, FYZ, ZŠ s MŠ – Mútne

Srdečne ďakujem za prínosné inovačné vzdelávanie, ktoré ma veľmi obohatilo o kreatívne, inšpiratívne a zaujímavejšie hodiny. Veľmi ma nakoplo toto vzdelávanie, byť lepšou, tvorivejšou učiteľkou, a zároveň obohatiť mojich študentov o pestré, interaktívne hodiny, plné dobrej nálady a elánu. Všetkým určite odporúčam vzdelávanie – perfektne rozloženie hodín, super lektori, motivujúce, vždy ochota pomôcť zo strany lektorov – teším sa opäť na ďalšiu motivačnú výzvu . Všetko dobré želám Vám všetkým trom. 

Mgr. Ivana Mihálová

učiteľka ANJ, SOŠ obchodu a služieb – Martin

Veľké ďakujem za úžasné vzdelávanie Absolvovala som už množstvo vzdelávaní, ale toto bolo naozaj top. Moji žiaci milujú prácu v Padlete, kvízy cez Quizizz alebo Kahoot.  Ľahšie sa učia,keď pracujú s nástrojmi z aplikácie Goconqr. Vďaka Vám si viem vytvoriť rôzne kvízy,prezentácie, flashkarty, pojmové mapy… Popri tom som sa naučila ešte množstvo IKT zručností,pre mnohých možno samozrejmých a dávno známych, pre mňa úplne nových,ako napríklad skracovanie linkov, zmenšovanie fotiek na presnú veľkosť v pixeloch alebo percentách,vkladanie audionahrávok do prezentácie…    Musím povedať, že som išla do vzdelávania s obrovským rešpektom a obavami,či to zvládnem. A podarilo sa. Neľutujem. Ste vynikajúci lektori,ktorí počas celého vzdelávania pôsobili motivačne a hlavne trpezlivo. Dookola ste vysvetľovali,ak nám nebolo niečo jasné. Obrovská inšpirácia pre mňa.:) Vzdelávanie cez túto organizáciu všetkým vrelo odporúčam.

Ingrid Malíková

učiteľka SJL, DEJ, ZŠ s MŠ – Kysucké Nové Mesto